GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figuringrupp 4936819
nr 493 6819
Figuringrupp
f d lampfot [skada; spricka; repa; nagg eller slitage], höjd: 29
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 oktober 2007
kl 17:14:25
400 kr
250 kr
400 kr